Rottweiler 9 kişiyi ısırdı - Kahvedeki okeycilere Rottweiler sürprizi - çılgın Rotvaylır saldırısı

Niğde’de Ergenekon isimli bir kıraathaneye giren köpek ortalığı birbirine kattı. Sahibi dahil 9 kişiyi ısıran köpekten kimse şikayetçi olmadı!

Bor İlçesi’nde kahveye giren rottweiler cinsi köpek, sahibinin de aralarında bulunduğu dokuz kişiyi ısırdı.

Olay, bugün saat 17.00 sıralarında ilçeye bağlı Bahçe Beldesi Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Ergenekon Kıraathanesi’nde meydana geldi.

Rottweiler cinsi köpek, kapısı açık olan kahveye dalarak içerde bulunanlara saldırdı. Bir anda neye uğradığını şaşıran müşteriler, sağa sola kaçışmaya başladı. Köpek, Yılmaz Soylu (33), Rasim Erçıktı (43), Duran Ergün (62), Murat Bayrak (22), Yaşar Güzel (42), Tahsin Eriçek (33), Eren Tekin (30), Mustafa Gözüpek (62) ve sahibi Ethem Körken’i (42) çeşitli yerlerinden ısırdı. Yaralılar, Niğde Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Yaralılardan Nuri Ergün, “Kahvede oyun oynarken köpek bir anda içeri girdi ve bize saldırmaya başladı. Dışarı çıkmaya çalıştık. Ancak, köpek saldırmaya devam etti. Son olarak sahibini ısırdı” dedi.

Tedavileri tamamlanan yaralılar, köpeğin sahibinden şikayetçi olmayacaklarını söyledi.
Star Gazetesi

Bunlara da Bak

Kaynaklara Teşekkürler

Bu blogu olustururken onlarca degisik kaynaktan yararlandim. Hepsine cok tesekkur ederim. Bazilari; youtube, kangal kaymakamligi, degisik ansiklopediler, juen.com.tr, SERBÜLENT ÖZGİRAY, evcilkopekler.com, wikipedia, forumlar, degisik kitaplar, amerika, ingiltere ve turkiye'den kopek ve hayvan dostlari, yakin arkadaslarim, sokagimdaki kopek sahipleri..