Köpekler Milletvekiline saldırdı - Sırp vekili köpekler parçaladı

Sırbistan'da geleceğin en parlak politikacılar arasında sayılan Milletvekili Jelena Trivan, Meclis'in otoparkında sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Cumhurbaşkanı Boris Tadic'in iktidardaki Demokrat Parti'nin sözcüsü de olan 35 yaşındaki milletvekili, Başkent Belgrad'daki meclis binasından geç saatlarde çıktıktan sonra, otoparkta aracına binerken yiyecek arayan köpek sürüsünün saldırısına uğradı.

Trivan, olayın ardından acil olarak Belgrad askeri hastanesine kaldırıldı. Trivan'ın bacaklarında ısırılma nedeniyle ciddi ve derin yaralanmalar olduğunu açıklayan doktorları, genç siyasetçinin yoğun bakımda olduğunu ve durumunun ciddiyetini koruduğunu duyurdu. Belgrad Belediyesi yetkilisi Milos Markovic, sağlık güvenliği ekiplerinin olay sonrasında sokak köpeklerini aradığını açıkladı. Belgrad Belediyesi'nin, kaynak eksikliğinden sokak köpekleri ile mücadele edemediği belirtiliyor. Kaynak: Aksam.com.tr

Bunlara da Bak

Kaynaklara Teşekkürler

Bu blogu olustururken onlarca degisik kaynaktan yararlandim. Hepsine cok tesekkur ederim. Bazilari; youtube, kangal kaymakamligi, degisik ansiklopediler, juen.com.tr, SERBÜLENT ÖZGİRAY, evcilkopekler.com, wikipedia, forumlar, degisik kitaplar, amerika, ingiltere ve turkiye'den kopek ve hayvan dostlari, yakin arkadaslarim, sokagimdaki kopek sahipleri..