Çorum Pitbull saldırısı - Çorum genç kıza Pitbul saldırdı - kızlara saldıran Pitbull haberi

Çorum'da parkta yürüyüş yapan 19 yaşındaki Seda Adıgüzel'e Pitbull cinsi köpek saldırarak sol bacağından yaraladı. Köpek Belediye Zabıtaları tarafından barınağa görütüldü.

Ailesi ile birlikte dün akşam Gazi Caddesi'ndeki Pir Baba Çamlığı'na giden Seda Adıgüzel parkta yürüyüş yaparken bir anda Pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Sahibinin elinden kurtularak Adıgüzel'e saldıran pitbull, Adıgüzel'i sol bacağından ısırdı. Köpeğin ısırmasıyla acı içinde çığlık atan Seda Adıgüzel'in imdadına çevrede bulunanlar yetişti. Seda Adıgüzel, ailesi ve çevrede bulunanların yardımı ile kurtarılarak ambulansla Çorum Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Adıgüzel'in durumunun iyi olduğu belirtildi. Parkta genç kıza saldıran pitbull da Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevlileri tarafından hayvan barınağına götürüldü. Burada yapılan kontrollerde köpeğin aşılarının tam olduğu tespit edildi. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

24 Agustos 2010 - Kaynak:Hurriyetim.com.tr

Bunlara da Bak

Kaynaklara Teşekkürler

Bu blogu olustururken onlarca degisik kaynaktan yararlandim. Hepsine cok tesekkur ederim. Bazilari; youtube, kangal kaymakamligi, degisik ansiklopediler, juen.com.tr, SERBÜLENT ÖZGİRAY, evcilkopekler.com, wikipedia, forumlar, degisik kitaplar, amerika, ingiltere ve turkiye'den kopek ve hayvan dostlari, yakin arkadaslarim, sokagimdaki kopek sahipleri..